Spisak udžbenika

1. Rodić, M., Tričković, J., Despotović, V. Fizička hemija 2, Univerzitet u Novom Sadu, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad, 2021.
  2. Jović, B. Infracrvena spektroskopija, Univerzitet u Novom Sadu, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad, 2021. Link:https://www.pmf.uns.ac.rs/studije/epublikacije/hemija/jovic_infracrvena_spektroskopija.pdf
  3. Jović, B., Nikolić, A. Hemijska veza i struktura molekula, Univerzitet u Novom Sadu, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad, 2020.
  4. B. Jović, J. Tričković, V. Despotović, Fizička hemija 1, Univerzitet u Novom Sadu, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad, 2018.
  5. J. Tričković, B. Jović, V. Despotović. V, Eksperimentalna fizička hemija, Univerzitet u Novom Sadu, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad, 2014.
  6. M. Juranji, Fizička hemija. Zbirka rešenih zadataka, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad, 2010.
  7. M. Juranji, Fizička hemija. Formule, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad, 2010.
  8. A. Nikolić, Fizička hemija I, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad, 2004.
  9. A. Topalov, Praktikum iz fizičke hemije, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad, 2002.
  10. A. Nikolić, Vežbe iz molekulske spektroskopije-praktikum, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad, 1998.
  11. Lj. Jovanović, Hemijska analiza materijala, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad, 1997.
  12. T. Šuranji i Lj. Jovanović, Zbirka zadataka iz analitičke hemije, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad, 1995.
  13. L. Bjelica, Uvod u elektrohemiju, Prirodno-matematički fakultet, Novi Sad, 1986.