Stipendije za studente osnovnih i master studija Nemačke fondacije za životnu sredinu (DBU)

• Post category:...

“Dragi diplomci,

u želji da Vam pružimo više informacija o DBU programu stipendija i podržimo u spremanju konkursne dokumentacije za naredni rok – 5. mart 2022. godine, organizujemo online info sesiju.
Ukoliko imate pitanja vezana za praksu / istraživački boravak u Nemačkoj preko DBU programa stipendija, poslušajte info sesiju i postavite pitanja. Radni jezik prezentacije je srpski. Koristi se platforma Zoom.
Prijava za učešće na info sesiji se popunjava na ovom linku do 19.12.2021. Nakon prijave, dobijate link za online meeting i password.

Za više informacija o stipendiji, Alumni udruženju i DBU organizaciji posetite facebook stranicu i vebsajt DBU organizacije.”

DBU