Redovan sistematski pregled za studente 1. i 3. godine

• Post category:...

Studenti 1. i 3. godine mogu da dođu na redovan preventivni sistematski pregled u Zavod za zdravstvenu zaštitu studenata Novi Sad (adresa dr Sime Miloševića 6), i to:

studenti 1. godine: 27. januara, odnosno 30. januara 2023. godine (tačno vreme i datum videti na linku (strane 6-9).

studenti 3. godine: 22. februara, odnosno 23. februara 2023. godine (tačno vreme i datum videti na linku (strane 8-11).

Studenti pristupaju sistematskom pregledu sa indeksom i overenom zdravstvenom knjižicom. Poželjno je poneti i vakcinalni karton.

Napomene:

• Studenti iz Republike Srpske i Crne Gore treba da imaju Obrazac INO 1 (u zamenu za zdravstvenu knjižicu), u suprotnom se sistematski pregled naplaćuje 1.500,00 dinara. Istu cenu plaćaju i studenti koji nemaju overenu zdravstvenu knjižicu.
    Studenti stariji od 26 godina nisu u obavezi da obave sistematski pregled.