Priznajemo bodove sa položenog prijemnog ispita iz Hemije, odnosno Zaštite životne sredine koji su ostvareni na drugim fakultetima!

• Post category:...

Priznajemo bodove sa položenog prijemnog ispita iz Hemije i iz Zaštite životne sredine koji su ostvareni na drugim fakultetima!
Molbe za upis na studijske programe Departmana za Hemiju, biohemiju i zaštitu životne sredine na kojima postoje nepopunjena mesta se podnose od 6. do 14. jula 2020. godine do 9-13 sati.

Za priznavanje prijemnog ispita sa drugih fakulteta potrebno je sledeće:
1. MOLBA za priznavanje prijemnog ispita (u molbi obavezno navesti konktakt telefon i e-mail kandidata)
2. POTVRDU O POLOŽENOM PRIJEMNOM ISPITU u kojoj je naveden BROJ OSTVARENIH BODOVA
3. DOКAZ O UPLATI OD 3.000,00 dinara
Žiro račun fakulteta: 840-1711666-19
Model: 97, Poziv na broj: 75042720
Svrha uplate – Materijalni troškovi priznavanja prijemnog ispita položenog na srodnom fakultetu za školsku 2020/2021
Sa tom uplatnicom otići u Skriptarnicu fakulteta gde će dobiti PRIJAVNI LIST I INFORMATOR.

Uz prijavni list i Potvrdu o položenom prijemnom ispitu položenom na sreodnom fakultetu, na šalteru studentske službe treba predati:
4. svedočanstva za sve razrede prethodno završene škole (original)
5. diplomu o položenom završnom, odnosno maturskom ispitu (original)
6. kopiju lične karte ili očitane potake sa čipovane lične karte, a original na uvid
7. potvrda o nostrifikaciji diplome ili svedočanstva ukoliko je prethodni stepen školovanja završen u inostranstvu.