Predavanje Prof. dr Gloria Quintanilla iz Španije

• Post category:Najave

Obaveštvamo sve zainteresovane da će se u sredu 03. 04. 2019. godine na Departmanu za hemiju biohemiju i zaštitu životne sredine održati predavanje pod nazivom:

NEW STRATEGY IN TEACHING: WEEKLY REFLECTION PAPERS

Predavanje će održati naša gošća  Prof. dr Gloria Quintanilla iz Španije,  sa Univerziteta u Alkali ( Faculty of Biology, Chemistry, and Environmental Science; Department of organic and inorganic chemistry). Tema predavanja su iskustva kolega iz Španije vezana za implementaciju inovativnog nastavnog procesa “Reflection papers”.

Predavanje će biti održano u predavaonici 2/II na Departmanu za hemiju, biohemiju i zaštitu životne sredine sa početkom u 12h.

Profesorica Gloria Quintanilla je Erazmus koordinator na svom fakultetu,  i spremna je da se sastane sa svim stidentima i kolegama  koji su zainteresovani da učestvuju u programu mobilnosti sa Univerzitetom u Alkali.