Poseta zaposlenih sa Univerziteta Konstantin Filozof u Nitri iz Slovačke

• Post category:...

U periodu od 09.06. do 10.06.2022. na Prirodno-matematičkom fakultetu održan je sastanak u okviru bilateralnog projekta između Republike Srbije i Slovačke Republike „Mentor`s Vademecim – MeVa“, čiji rukovodilac je dr Branka Radulović sa Departmana za fiziku, a tim iz Srbije čine predstavnici sa svih Departmana:
– dr Maja Stojanović, redovni profesor, Departmana za fiziku
– dr Ljiljana Knežević, vanredni profesor, Departman za biologiju i ekologiju
– dr Ljubica Ivanović Bibić, vanredni profesor, Departman za geografiju, turizam i hotelijerstvo
– dr Stanislava Olić Ninković, naučni saradnik, Departman za hemiju, biohemiju i zaštitu životne sredine
– Stefan Stajić, student doktorskih studija, Departman za geografiju, turizam i hotelijerstvo

U okviru sastanka razmenjena su iskustva i definisani problemi u procesu mentorstva nastavnika osnovnih i srednjih škola.