Osvojeno 1. Mesto na Open Innovation Challenge-u

• Post category:...
  1. aprila, u Poslovnom inkubatoru Novi Sad, održan je Demo dan drugog ciklusa laboratorije otvorenih inovacija DA-SPACE projekta.

Pobednički tim, studenti Departmana za hemiju, biohemiju i zaštitu životne sredine: Slaven Tenodi, Kristiana Zrnić i Katarina Avramović uz mentorstvo Nenada Grba, naučnog saradnika u okviru međunarodnog Interreg projekta DA-Space, ciklus takmičenja mladih u timskom rešavanju poslovnih izazova – Open Innovation Challenge, u kojem su učestvovali 9 timova studenata Univerziteta u Novom Sadu, osvojili su 1. Mesto i plasirali se na međunarodno takmičenje u Nemačkoj u gradu Ulmu od 13. do 17. maja, 2019. godine.

Tema pobedničkog tima: Water and Energy Efficiency for better industry (WE2I)

Takmičenje se odvijalo u organizaciji Vojvođanskog IKT klastera, Univerziteta u Novom Sadu i Pokrajinskog sekretarijata za finansije. Projekat je podržan od strane Evropske Unije (ERDF, IPA, ENI)

SLika dodela nagrada PMF

Pobednički tim PMF-a na dodeli nagrade