Naš docent dr Marko Rodić dobio treću nagradu “Dr Zoran Đinđić”

• Post category:...

Prestižno priznanje “Dr Zoran Đinđić”, koje se u Vojvodini dodeljuje sedamnaestu godinu za redom, uručeno je 30. decembra 2020. godine u amfiteatru Centralne zgradi Univerziteta u Novom Sadu. Generalni pokrovitelj nagrada je Pokrajinski sekretarijat za visoko obrazovanje i naučnoistraživačku delatnost, a organizator manifestacije je Univerzitet u Novom Sadu.

Odbor Fonda “Dr Zoran Đinđić” prošle godine je jednoglasno usvojio predlog da nagrada “Dr Zoran Đinđić za mladog naučnika i istraživača”, koju je dobijao jedan naučnik, podeli na tri nagrade.

Ovogodišnji laureat Prve nagrade “Dr Zoran Đinđić” za mladog naučnika i istraživača je dr Luka Strezoski, docent Fakulteta tehničkih nauka Univerziteta u Novom Sadu.

Laureat Druge nagrade je dr Miona Belović, naučni saradnik Naučnog instituta za prehrambene tehnologije u Novom Sadu.

Treća nagrada “Dr Zoran Đinđić” za mladog naučnika i istraživača pripala je dr Marku Rodiću, docentu Prirodno-matematičkog fakulteta Univerziteta u Novom Sadu.

Više o dodeli nagrada možete videti ovde.