Konkurs za izradu naučnih i stručnih radova studenata u školskoj 2020/2021. godini

• Post category:...

Na 34. vanrednoj sednici Senata Univerziteta u Novom Sadu, održanoj elektronskim putem, sa rokom izjašnjavanja do 27. novembra 2020. godine do 12 časova, doneta je Odluka o raspisivanju Konkursa za izradu naučnih i stručnih radova studenata u školskoj 2020/2021. godini.

Konkurs je otvoren za studente osnovnih akademskih studija i studija koje se organizuju integrisano u okviru osnovnih i master akademskih studija i to na:

• Filozofskom fakultetu,
  • Pravnom fakultetu,
  • Ekonomskom fakultetu u Subotici,
  • Medicinskom fakultetu Novi Sad,
  • Prirodno-matematičkom fakultetu,
  • Akademiji umetnosti Novi Sad,
  • Građevinskom fakultetu Subotica i
  • Tehničkom fakultetu “Mihajlo Pupin” u Zrenjaninu.

Rok za podnošenja radova

Rok za predaju radova studenata zainteresovanih za učešće na konkursu, zajedno sa obaveznom dokumentacijom, je 1. mart 2021. godine. Radovi se predaju nadležnoj službi Univerziteta prema uputstvu navedenom u Konkursu.

Detaljnije informacije

Kontakt osoba: Stefan Savić, saradnik u Službi za razvoj karijere i savetovanje studenata, Centar za informisanje i odnose s javnošću Univerziteta u Novom Sadu

(telefon: 021 485 2048, imejl: temati@uns.ac.rs)