Konkurs – poziv za volontere na Evropskoj noći istraživača

• Post category:...

Poštovane koleginice i kolege,

Klub mladih hemičara Srbije u saradnji sa Fakultetom za fizičku hemiju –Univerziteta u Beogradu i Institutom za molekulsku genetiku i genetičko inženjerstvo i ove godine učestvuje na Evropskoj Noći istraživača koja će se održati 1. oktobra 2022.

Tema naše postavke na Noći istraživača je “Kućna hemija“, planirano je da volonteri izvode demonstracione oglede pred publikom u trajanju od 4 sata (od 16 do 20h), tačna lokacija naše postavke biće dodatno objavljena (Silosi ili centar grada). Nakon izbora volontera neophodno je provežbati oglede (jedan ili dva dana u septembru), pri čemu će se ogledi vežbati na Hemijskom fakultet – Univerziteta u Beogradu.

Potrebno je osam volontera koji će izvoditi demonstracione oglede tokom trajanja manifestacije.

Ukoliko ste zainteresovani da izvodite demonstracione oglede pošaljite prijavu na e-mail adresu: kmhem.net@gmail.com .

Naslov prijave: Noć istraživača – demonstracioni ogledi.

U prijavi navesti: Ime i prezime, broj indeksa, broj telefona, godinu studija iprethodno iskustvo (ukoliko imate) u izvođenju demonstracionih ogleda.

Konkurs je otvoren do 21. avgusta 2022.

Srdačan pozdrav,

Upravni odbor Kluba mladih hemičara Srbije