Редован систематски преглед за студенте 1. и 3. године

• Post category:.....

Студенти 1. и 3. године могу да дођу на редован превентивни систематски преглед у Завод за здравствену заштиту студената Нови Сад (адреса др Симе Милошевића 6), и то:

студенти 1. године: 27. јануара, односно 30. јануара 2023. године (тачно време и датум видети на линку (стране 6-9).

студенти 3. године: 22. фебруара, односно 23. фебруара 2023. године (тачно време и датум видети на линку (стране 8-11).

Студенти приступају систематском прегледу са индексом и овереном здравственом књижицом. Пожељно је понети и вакцинални картон.

Напомене:

– Студенти из Републике Српске и Црне Горе треба да имају Образац ИНО 1 (у замену за здравствену књижицу), у супротном се систематски преглед наплаћује 1.500,00 динара. Исту цену плаћају и студенти који немају оверену здравствену књижицу.

Студенти старији од 26 година нису у обавези да обаве систематски преглед.