Посета запослених са Универзитета Константин Филозоф у Нитри из Словачке

• Post category:.....

У периоду од 09.06. до 10.06.2022. на Природно-математичком факултету одржан је састанак у оквиру билатералног пројекта између Републике Србије и Словачке Републике „Ментор`с Вадемецим – МеВа“, чији руководилац је др Бранка Радуловић са Департмана за физику, а тим из Србије чине представници са свих Департмана:
– др Маја Стојановић, редовни професор, Департмана за физику
– др Љиљана Kнежевић, ванредни професор, Департман за биологију и екологију
– др Љубица Ивановић Бибић, ванредни професор, Департман за географију, туризам и хотелијерство
– др Станислава Олић Нинковић, научни сарадник, Департман за хемију, биохемију и заштиту животне средине
– Стефан Стајић, студент докторских студија, Департман за географију, туризам и хотелијерство

У оквиру састанка размењена су искуства и дефинисани проблеми у процесу менторства наставника основних и средњих школа.